Сергій Камець: «Ловля товстолоба в Галино»

Розповідь «Ловля товстолоба в Галино» від Сергія Камець на липневий Тур Конкурсу «Кураж».

«Ловля товстолоба в Галино»

Був на цих вихідних на рибалці в Галино (Анновка, Новобузький р-н ) Ціллю був товстолоб. Накачали лодку і в бій. З 15:00 вже чекали своїх трофеїв.

Сіли «повечеряти» та час від часу поглядали на поплавки. Це була не перша рибалка на цьому місці і деякі спостереження, такі як звідки дме вітер і куди котиться хвиля, вказували на те що кльову не буде. Через 4 години один поплавок пропав, думаю нарешті… Тягну і відчуваю міцного супротивника на іншому кінці спінінгу. Після 20-ти хвилинної боротьби, в якій були присутні півметрові свічки та вильоти з підсаки, боєць був на березі. Зважування показало 8.5 кг.

Близько півночі була ще одна покльовка, але розмір не вражав — всього 1кг. Залишивши сили на наступний день пішов дивитися сни. Прокинувся близько четвертої години і в бій  за хижаком. Водиться в ставку судак, щука, окунь.

Ставку робив на  поппер, так як були чималі всплекски на поверхні. В результаті один промах по попперу, і один сход, але це все за годину ловлі. Тим часом снасті на толстого мовчали. Так покльовок більше не бачив. У напарника аналогічно, в результаті один кілошний екземпляр і то вже тоді як почали збиратися додому. Але його ціллю був короп, який так і залишився рости в рідних для нього місцях.

Рибалкою залишився задоволений, всім НХНЧ!

Вы можете проголосовать за рассказ кнопкой FACEBOOK:


Добавить комментарий

Войти с помощью: